Bylo nebylo, bude nebude...?

1) Chtěl bych Vás uklidnit, že platnost permanentních karet samozřejmě všem prodlužuji, takže o své kredity nikdo nepřijde. Zároveň bych Vás chtěl poprosit o trpělivost v této věci a nežádat po mne vrácení peněz (ne, že by to někdo dělal). 

2) Veškerá vnitřní sportování jsou pozastavena (mimo těch profesionálních, která jsou dle nařízení důležitější, než sportování široké veřejnosti).

3) Online lekce zatím neplánuji, neboť si myslím, že pro naprostou většinu by taková možnost byla nedostatečná. Primární důvod je ten, že z online lekcí se vytrácí duch skupinových lekcí, na které jste byli zvyklí. Uvidím, co přinese čas... 

4) Věřím, že si alespoň občas najdete prostor pro nějakou tu fyzickou aktivitu. Určitě se na Vás valí ze všech stran různé cvičební aplikace. Pokud chcete podpořit české vývojáře, existuje např. aplikace Fityfy. 

5) Objevily se názory, i dle české komory fitness, že vnitřní sportování by mohlo být obnoveno v případě sportování pouze 6 osob + negativním testem na Cov, což je jen další z mašinérie nesmyslných a neproveditelných opatření.

Přeji Vám mnoho sil, trpělivosti odolávat vládnímu i společenskému tlaku a samozřejmě zdraví
Se sportovním pozdravem 

JF

JF-Fitness

Mgr. Bc. Jan Foldyna
Tel.: 721 525 680
IČO: 04817885

Facebook: facebook.com/JFFITNESSFM/
info@jf-fitness.cz
Vytvořeno službou Webnode